Serwis Renault

koronawirus_schemat.png

 

Drodzy Klienci! Powoli wracamy do normalności. 

Od 01.06 wydłużamy godziny pracy serwisu i salonu Renault i Dacii. Zapraszamy Was od pn-pt w godzinach 8:00 - 18:00 (salon Renault i serwis), 9:00 - 18:00 (salon Dacia)

W soboty pracujemy w niezmienionym trybie tj. 8:00-14:00 (salon Reanult) oraz 10:00-14:00 (salon Dacia), niedziela - nieczynne   

Wszystkim życzymy zdrowia.

Do zobaczenia w salonie!

 

Kontakt z sewisem:                   Godziny otwarcia:

Tel: (52) 360 25 40                     Pn-Pt: 8:00 - 18:00

Tel: (52) 360 25 42                     Sobota: 8:00 - 14:00

Mob. +48 608 371 171              Niedziela: Zamknięte

 
file1276.jpg

Dlaczego warto skorzystać z usług autoryzowanego serwisu Renault?

W autoryzowanym serwisie Renault Bydgoszcz pracują specjaliści, dla których samochody francuskiej marki nie mają żadnych tajemnic. Uni-Car gwarantuje najwyższą jakość usług – wszystkie naprawy i prace serwisowe przeprowadzane są zgodnie z procedurami rekomendowanymi przez Renault. Wieloletnia współpraca z producentem pozwala nam oferować oryginalne części Renault w konkurencyjnych cenach, a dla tych, którzy chcieliby jeszcze obniżyć koszty eksploatacji samochodu, mamy atrakcyjne cenowo części zamienne Motrio.

W serwisie Renault Uni-Car Bydgoszcz oferujemy klientom uczciwą wycenę i przejrzysty cennik. Jeszcze przed rozpoczęciem prac informujemy, ile kosztować będą poszczególne usługi i ile czasu zajmą, by nic nie zaskoczyło naszych klientów. Nowością jest nasz R-shop, za pośrednictwem którego, bez wychodzenia z domu, można umówić się na przegląd przez internet i od razu otrzymać informację, ile zapłacimy za taką usługę. Do dyspozycji klientów, którzy zdecydują się powierzyć nam swoje samochody, mamy też szeroką gamę pojazdów zastępczych w przystępnych cenach.

Zapraszamy do Uni-Car Renault Bydgoszcz, gdzie codziennie czeka na Państwa profesjonalny serwis, miła obsługa i pyszna kawa!

Zapraszamy do pierwszego autoryzowanego serwisu Renault w Bydgoszczy. W serwisie Uni-Car wykonujemy naprawy wszystkich modeli Renault na rynku – od najmniejszego Twingo i Clio, przez osobowe Megane i Laguna, crossovery Captur i Kadjar, aż po dostawcze Master czy Trafic. Serwis Renault Uni-Car Bydgoszcz oferuje szybkie i skuteczne naprawy serwisowe i pogwarancyjne, pełny zakres części zamiennych – w tym opony i koła samochodowe, jak również kompleksowe usługi blacharskie i lakiernicze.

Nasz wykwalifikowany zespół mechaników rzetelnie zajmie się Twoim samochodem, dbając o najmniejszy szczegół. W końcu, nie bez powodu otrzymaliśmy tytuł najlepszego salonu Renault w Polsce, w zakresie jakości usług.

Wszystkie usterki mechaniczne naprawiamy w serwisach, w Bydgoszczy i Chojnicach.

Nasz zakres usług obejmuje m.in.

 • naprawy mechaniczne
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne Renault i Dacia
 • przeglądy serwisowe
 • wymianę filtrów i płynów eksploatacyjnych
 • montaż akcesoriów
 • diagnostykę samochodów Renault i Dacia
 • kontrolę i regulacja geometrii osi
 • wymianę kół i opon
 • dezynfekcję, przegląd klimatyzacji, wymianę filtra kabiny
 • geometrię zaieszenia
 • kontrolę i naprawę układu kierowniczego i hamulcowego
 • możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego
uni-car_najlepszy_salon_w_polsce.jpg