Poznaj nas i naszą misję

Niewiele momentów w życiu młodego kierowcy pozostaje w pamięci jak ten, w którym odbiera się kluczyki do swojego pierwszego samochodu. Wielkiej radości i rysującym się przed nami nowym perspektywom często towarzyszą obawy – czy na pewno podjęliśmy dobrą decyzję, czy poradzimy sobie z nowymi obowiązkami. W UNI-CAR dobrze znamy to uczucie, dlatego chcemy, żeby każdy opuszczający nasz salon miał świadomość, że zawsze może liczyć na nasze wsparcie.

Od 1994 roku, kiedy Mirosław Sołtyszewski postanowił otworzyć pierwszy autoryzowany salon Renault w regionie, zawsze najważniejszy był dla nas klient. Od historycznego twingo, które ćwierć wieku temu wyjechało od nas na ulice Bydgoszczy, wspieramy kierowców na każdym etapie użytkowania pojazdów. Od pierwszej wizyty, przez wybór formy finansowania zakupu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części, usługi blacharsko-lakiernicze, aż po wymianę starego samochodu na nowy, oferujemy pomoc, by nasi klienci mogli bez obaw rozwijać swoje motoryzacyjne pasje.

By sprostać rosnącym oczekiwaniom kierowców nieustannie się rozwijamy. W 2001 roku otworzyliśmy filię w Chojnicach, by być bliżej naszych klientów z województwa pomorskiego. W 2001 roku nawiązaliśmy też współpracę z firmą Yamaha – liderem na rynku jednośladów, a od 2005 roku oferujemy samochody marki Dacia – przeznaczone z myślą o tych, którzy poszukują prostych, ale solidnych pojazdów. Bogaty asortyment to jednak tylko jeden z aspektów naszej działalności. Priorytetem jest dla nas podnoszenie kwalifikacji. Zależy nam na tym, żeby klient wchodząc do naszego salonu spotykał się zawsze z profesjonalną obsługą, dlatego nieustannie szkolimy się i śledzimy nowinki na rynku.

Samochody to nasza pasja, możemy śmiało powiedzieć, że znamy nasze pojazdy do ostatniej śrubki, ale UNI-CAR to przede wszystkim ludzie – ci, którzy odwiedzają naszą firmę i ci, którzy ją tworzą. Dlatego cieszy nas opinia klientów, którzy już kilkukrotnie wskazywali nas jako najlepszy salon w rankingach lokalnych i ogólnopolskich. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat dwukrotnie zdobyliśmy tytuł Wzorcowego Salonu, Złoty Klucz Jakości dla Serwisu i I miejsce w rankingu dealerów samochodowych Expressu Bydgoskiego. Dziękujemy wszystkim za zaufanie.

Do zobaczenia w salonie UNI-CAR!

img_3651.jpg

salon_chojnice_uni-car_1.jpg

 

 

 

Pod koniec roku 2019 salon w Chojnicach przeszedł generalny remont elewacji.

wzorowy_salon_2019.png

 

 

 

Dla salonu Dacia, który w tym roku został wytypowany do udziału w Wielkim teście Auto Świata i uzyskał maksymalną ocenę

img_3551.jpg

 

 

 

Latem 2019 Salon Renault przeszedł kolejną zmianę elewacji.

usmiechniety_dzien_2019.png

 

 

 

 

Cała przyjemność po naszej stronie :)

wzorowy_salon_2018.png

 

 

 

Dla salonu Renault, który został wytypowany do udziału w Wielkim teście Auto Świata.

klucz_jakosci_2018.jpg

 

Kantar Garage Quality Check 2018 to niezależny Audyt Jakości Obsługi Autoryzowanych Serwisów ASO, realizowany przez zespół badań rynku motoryzacyjnego Kantar Automotive. To jedyne tego typu opracowanie dostępne na rynku polskim zrealizowane na tak dużą skalę i tak szczegółowo opisujące obszar obsługi posprzedażnej oraz stosowane w nim standardy.

motoryzacyjni_eksperci_2016.png

 

 

 

Nagroda przyznawana w plebiscycie  „Expressu Bydgoskiego” Trafiła w nasze ręce w 2016 roku.

salon_renault_2006-2019.png

 

2006 rok. Salon przeszedł metamorfozę.

gazele_biznesu_2009.png

 

W 2006 otrzymaliśmy Gazelę Biznesu. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

dacia_logan.png

 

 

W 2005 roku rozpoczęliśmy sprzedaż Dacii, a Dacia Logan była pierwszym modelem wypuszczonym na rynek, od momentu przejęcia marki przez Renault w 1999 roku.

salon_chojnice_2001.png

 

W 2001 roku otworzyliśmy również Filię Renault w Chojnicach

yamaha_salon_pop1.png

 

 

W maju 2001 roku,  miejsce starego salonu Renault zajeły motocykle Yamaha.

dwa_salony_renault_2000_maj.png

 

 

Zdjęcie z maja 2000 roku. Dwa salony Renault obok siebie.

salon_renault_gotowy_2000.png

 

 

Nowy Salon Renault, w pełnej okazałości.

budowa_drugiego_salonu_renault_2000_pop.png

 

 

Rozpoczęcie budowy drugiego salonu Renault. Styczeń 2000r.

renault_magane_96_pop.png

renault_magane_96_ulotka.png

1995 rok Renault Megane w naszym salonie. Oczarowani jego kształtami klienci ustawiali się w kolejkę by złożyć zamówienie.

wygraj_twingo_95_popr.png

kluczyk_do_twingo_95.png

3-5 marca 1995r. Ogólnopolska akcja, w której można było wygrać Renault Twingo. Wystarczyło przyjść z ulotką, do której było dołączony kluczy i sprawdzić czy to właśnie on odpali Twingo stojącego w salonie. Jak widać, chetnych nie brakowało :)

pierwsze_twingo.png

 

 

Pierwszy sprzedany przez nas samochód. Kultowe Renault Twingo

poczatek_94.png

 

 

Na początku był Chaos. Z Chaosu wyłonił się pierwszy salon Renault w Bydgoszczy. Miało to miejsce wiosną 1994 roku.