Części Renault

koronawirus_schemat.png

Drodzy Klienci! Powoli wracamy do normalności. 


Od 01.06 wydłużamy godziny pracy serwisu i salonu Renault i Dacii. Zapraszamy Was od pn-pt w godzinach 8:00 - 18:00 (salon Renault i serwis), 9:00 - 18:00 (salon Dacia)

W soboty pracujemy w niezmienionym trybie tj. 8:00-14:00 (salon Reanult) oraz 10:00-14:00 (salon Dacia), niedziela - nieczynne

 

Wszystkim życzymy zdrowia.

Do zobaczenia w salonie!

Kontakt z działem części:   Godziny otwarcia:
Tel: (52) 360 25 55
Tel: (52) 360 25 56    
Pn-Pt: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte
dzial_czesci_uni-car.jpg

Części zamienne do Renault w Uni-Car Bydgoszcz

Potrzebujesz części zamiennych do Renault Clio, Megan, Captur, Kadjar, Scenic czy Espace? Zapytaj o nie w Uni-Car – autoryzowanym salonie i serwisie Renault w Bydgoszczy!

Sprawna obsługa

Uni-Car Bydgoszcz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom o sprawnej obsłudze zleceń. Szybka weryfikacja dostępności części Renault możliwa jest dzięki podaniu nr VIN. Umożliwia on pracownikom Uni-Car przejrzenie dostępność części zamiennych do konkretnego samochodu – czy są one w Bydgoszczy, czy trzeba będzie sprowadzić je z innego miejsca.

Części  do Renault od ręki

Wiele z części dostępnych jest „od ręki”. Uni-Car ma spore zasoby magazynowe. Jeśli części zamiennych nie ma na miejscu, Uni-Car jest w stanie sprowadzić je z magazynów w Polsce w ciągu dwóch dni roboczych. Jeśli dany komponent Renault można pozyskać tylko zza granicy, czas dostawy zależy od dostępności i jest jasno określany na etapie zamówienia.

Alternatywne części Motrio

Dla ceniących sobie konkurencyjne ceny,  przygotowana jest również bogata oferta alternatywnych części rekomendowanych przez Renault – komponentów marki Motrio. Części eksploatacyjne Motrio – świece, filtry, klocki, amortyzatory i inne – dostępne w przystępnych cenach z powodzeniem zastąpią części do Renault w twoim samochodzie.

Długofalowe korzyści

Dla Uni-Car ważne jest budowanie długotrwałych relacji. Dlatego stali klienci liczyć mogą na korzystne rabaty na wybrane części zamienne Renault. Dodatkowo każdy zainteresowany kupnem części samochodowych informowany jest o zbliżających się okazjach, promocjach i wyprzedażach.

Kompleksowe wsparcie


Uni-Car to świetny dostawca zarówno dla klientów indywidualnych, jak hurtowych. Części zamienne Renault i Motrio, kupowane w większych ilościach, dają możliwość wynegocjowania atrakcyjnych warunków współpracy.