Pakiet EASY LIFE - najczęściej zadawane pytania

 

Czym jest pakiet EASY LIFE?


⚫ Pakiety EASY LIFE to rozszerzone o dodatkowe usługi pakiety przeglądów, pozwalające zadbać o auto w kompleksowy sposób.

 


 

Co zyskuję wybierając pakiet EASY LIFE?


⚫ Rozszerzone pakiety przeglądów pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. W ramach pakietu wykonane zostają dodatkowe czynności serwisowe, które i tak powinny zostać wykonane w późniejszym czasie, a za całość klient zapłaci mniej niż dobierałby dodatkowe usługi osobno.
⚫ W ramach pakietu EASY LIFE, klient otrzymuje dodatkowo: wymianę filtra na antyalergiczny, wymianę wycieraczek przednich, czyszczenie klimatyzacji oraz zabezpieczenie przedniej szyby preparatem RainProtect.

 


 

W jaki sposób mogę kupić pakiet EASY LIFE?


⚫ Pakiet EASY LIFE jest dostępnyna dwa sposoby. Pierwszy z nich to tradycyjny, czyli bezpośrednio podczas wizyty lub telefonicznie. Drugim kanałem jest niedawno uruchomiony R-Shop, w którym klient sam może wybrać interesujący go pakiet.


 

Wymieniłem wycieraczki w ubiegłym roku, czy mogę w związku z tym usunąć je z pakietu EASY LIFE?


⚫ Nie, wycieraczki są integralną częścią pakietu EASY LIFE. Ze względów bezpieczeństwa (najlepsza widoczność) zaleca się wymianę wycieraczek co roku. Wycieraczki ulegają zużyciu w wyniku stałej ekspozycji na zmienne warunki pogodowe, nawet jeśli wycieraczki są rzadko używane.

 


 

Dlaczego w pakiecie EASY LIFE znajduje się czyszczenie klimatyzacji?


⚫ Klimatyzacja usuwa zaparowanie z szyb i oczyszcza powietrze wewnątrz pojazdu. Renault rekomenduje wykonywanie przeglądu i czyszczenia klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego co roku. Czyszczenie klimatyzacji w Uni-Car to:
   - Eliminacja pyłków, mikroorganizmów, pleśni, bakterii
   - Usunięcie nieprzyjemnych zapachów (np. po papierosach)
   - Czysty układ klimatyzacji
   - Zdrowe powietrze w kabinie pojazdu

 


 

Ile mogę zaoszczędzić wybierając pakiety EASY LIFE?

⚫ Zależnie od wybranego pakietu, klient może zaoszczędzić:

Rodzaj przeglądu:

Oszczędność klienta (PLN)

Easy Life "A"

30

Easy Life "B"

40

Easy Life "A+B"

120

Przegląd Renault

120