Serwis Renault

koronawirus_schemat.png

W związku z ograniczeniami jakie spowodował w naszym kraju COVID-19, Uni-Car zmienia godziny pracy salonów Renault i Dacia.

Od 23.03 naszych klientów zapraszamy od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00 (salon Renault) oraz 9:00-17:00 (salon Dacia). Sobota pozostaje bez zmian tj. 8:00-14:00 (salon Reanult) oraz 10:00-14:00 (salon Dacia), niedziela - nieczynne.

Klientów umówionych na serwis, na godz. 7:30 prosimy o przybycie na umówioną godzinę gdyż, specjalnie dla Was pojawimy się wcześniej w pracy :)

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Wszystkim życzymy zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie.

Kontakt z sewisem:                    Godziny otwarcia:

Tel: (52) 360 25 40                     Pn-Pt: 7:30 - 19:00

Tel: (52) 360 25 42                     Sobota: 8:00 - 14:00

Mob. +48 608 371 171                Niedziela: Zamknięte

 
file1276.jpg

Dlaczego warto skorzystać z usług autoryzowanego serwisu Renault?

W autoryzowanym serwisie Renault Bydgoszcz pracują specjaliści, dla których samochody francuskiej marki nie mają żadnych tajemnic. Uni-Car gwarantuje najwyższą jakość usług – wszystkie naprawy i prace serwisowe przeprowadzane są zgodnie z procedurami rekomendowanymi przez Renault. Wieloletnia współpraca z producentem pozwala nam oferować oryginalne części Renault w konkurencyjnych cenach, a dla tych, którzy chcieliby jeszcze obniżyć koszty eksploatacji samochodu, mamy atrakcyjne cenowo części zamienne Motrio.

W serwisie Renault Uni-Car Bydgoszcz oferujemy klientom uczciwą wycenę i przejrzysty cennik. Jeszcze przed rozpoczęciem prac informujemy, ile kosztować będą poszczególne usługi i ile czasu zajmą, by nic nie zaskoczyło naszych klientów. Nowością jest nasz R-shop, za pośrednictwem którego, bez wychodzenia z domu, można umówić się na przegląd przez internet i od razu otrzymać informację, ile zapłacimy za taką usługę. Do dyspozycji klientów, którzy zdecydują się powierzyć nam swoje samochody, mamy też szeroką gamę pojazdów zastępczych w przystępnych cenach.

Zapraszamy do Uni-Car Renault Bydgoszcz, gdzie codziennie czeka na Państwa profesjonalny serwis, miła obsługa i pyszna kawa!

Zapraszamy do pierwszego autoryzowanego serwisu Renault w Bydgoszczy. W serwisie Uni-Car wykonujemy naprawy wszystkich modeli Renault na rynku – od najmniejszego Twingo i Clio, przez osobowe Megane i Laguna, crossovery Captur i Kadjar, aż po dostawcze Master czy Trafic. Serwis Renault Uni-Car Bydgoszcz oferuje szybkie i skuteczne naprawy serwisowe i pogwarancyjne, pełny zakres części zamiennych – w tym opony i koła samochodowe, jak również kompleksowe usługi blacharskie i lakiernicze.

Nasz wykwalifikowany zespół mechaników rzetelnie zajmie się Twoim samochodem, dbając o najmniejszy szczegół. W końcu, nie bez powodu otrzymaliśmy tytuł najlepszego salonu Renault w Polsce, w zakresie jakości usług.

Wszystkie usterki mechaniczne naprawiamy w serwisach, w Bydgoszczy i Chojnicach.

Nasz zakres usług obejmuje m.in.

 • naprawy mechaniczne
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne Renault i Dacia
 • przeglądy serwisowe
 • wymianę filtrów i płynów eksploatacyjnych
 • montaż akcesoriów
 • diagnostykę samochodów Renault i Dacia
 • kontrolę i regulacja geometrii osi
 • wymianę kół i opon
 • wymianę filtrów i płynów eksploatacyjnych
 • dezynfekcja i przegląd klimatyzacji
 • geometrię zaieszenia
 • kontrolę i naprawę układu kierowniczego i hamulcowego
 • możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego
uni-car_najlepszy_salon_w_polsce.jpg